יוטיוב – מרכז סיוע של גוגל לשמירה על בטחונכם באתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
עניין ההונאות ברשת ואף יותר מזה - אלימות, הטרדות וכל הנלווה - הוא חשוב אף יותר כשמדובר בסרטונים המועלים לרשת יוטיוב למשל, ובהם אנשים פותחים את ביתם ונחשפים באופן אישי לקהל העולמי. מה לעשות שבקרב הצופים קיימים גם אנשים לא כל כך הגונים, בלשון המעטה?
נושא שלא נעים לעסוק בו אך גם לא ניתן להתכחש לו ולהתעלם ממנו, הוא עניין ההונאות ברשת ואף יותר מזה – אלימות, הטרדות וכל הנלווה. נושא זה הינו חשוב אף יותר כשמדובר בסרטונים המועלים לרשת יוטיוב למשל ובהם אנשים פותחים את ביתם ונחשפים באופן אישי לקהל העולמי. מה לעשות שבקרב הצופים קיימים גם אנשים לא כל כך הגונים, בלשון המעטה?
במסגרת עבודתה המאומצת של גוגל לשיפור חוויית הגלישה באתר יוטיוב, גוגל פועלת למען ביטחונם של הגולשים  ואף הקימה מרכז לביטחון המשפחה במטרה ללמד ולהדריך את כל בני המשפחה כיצד לנהוג על מנת לשמור על ביטחונם באתר.
המרכז buse and Safety Center אמור לסייע בטיפול בהטרדות מקוונות, תכנים נתעבים ועוד. המרכז מספק בין היתר טיפים שונים בנושא ומקורות מולטימדיה של ארגונים ידועים ושל מומחים בתחום.
כלי זה – Help and Safety Tool מאפשר לכם לדווח לאתר יוטיוב על אירועים, הטרדות ועניינים הקשורים בנושא ביטחון הגלישה ברשת ומדריך אתכם כיצד להגן על הערוץ שלכם באמצעות חסימת תגובות בלתי רצויות ממשתמשים ספציפיים או למנוע תגובות לסרטוני וידאו שונים ועוד.
מרכז Abuse and Safety Center מופיע כקישור בתחתית כל דף באתר יוטיוב. תוכלו למצוא כאן מידע רב אודות הונאות ברשת או סתם כללי אתיקה לגולשי יוטיוב ועוד.
נקווה שלא תצטרכו את זה אבל אם כן, חשוב לדעת לאן לפנות.
Call Now Button
סאו סימפל קידום אתרים
סאו סימפל קידום אתרים
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן