גוגל השיקה גרסה עברית של יו-טיוב

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
גוגל ישראל השיקה באחרונה גרסה עברית לאתר יו טיוב - אתר סרטוני הווידיאו הפופולארי ביותר בעולם. מטרת האתר להקל על הגולש הישראלי לאתר את התוכן שבו הוא מעוניין וליצור קהילות וקבוצות דיון ישראליות.

גוגל ישראל השיקה לאחרונה גרסה עברית לאתר יו טיוב – אתר סרטוני הווידיאו הפופולארי ביותר בעולם. מטרת האתר להקל על הגולש הישראלי לאתר את התוכן שבו הוא מעוניין וליצור קהילות וקבוצות דיון ישראליות. (גוגל אף השיקה גרסה עברית מלאה של שירות הדואר האלקטרוני gmail ושל שירות המפות Google Maps).

על פי עיתון “ידיעות אחרונות”, גוגל יצרה שיתופי פעולה עם גופי מדיה שונים והיא מציעה ערוצי תוכן של ערוץ 2 אשר השיקה בשבוע שעבר אתר חדש – One. בשלב זה, האתר והתפריטים אינם מופיעים עדיין בעברית אך בגוגל אומרים כי הגולשים מביעים עניין בתכנים המקומיים, ואילו שפת הממשק אינה קריטית עבורם בשלב זה.

בגרסה הישראלית, גוגל מקדמת את הערוצים המקומיים, והאתר מאפשר לישראלים לאתר את סרטי הווידיאו הרלוונטיים והאטרקטיביים ביותר עבורם. עפ”י סקר TNS שנערך החודש ובדק את הרגלי השימוש באינטרנט של ישראלים בני 13-65, מחצית ממשתמשי האינטרנט הישראליים צפו בסרט וידאו באינטרנט לפחות פעם אחת בשלושת החודשים האחרונים.

למאמר: קידום אתרים ושיווק באינטרנט באמצעות סרטוני וידאו מקוונים