מלבד קידום אתרים במנועי החיפוש, חברת סאו סימפל בע”מ הינה החברה המובילה בישראל את תחום ההדרכות וההכשרות בנושא קידום אתרים ושיווק באינטרנט. ג’קי סויקיס הוא הוגה הרעיון להכשרת מקדמי אתרים והכוונת בעלי אתרים לקידום אתריהם, ע”י לימוד הנושא באופן ייחודי, תוך מימוש מתודה אותה פיתח במהלך שנים רבות של ניסיון בתחום ההדרכה.

המחזור הראשון של הקורס לקידום אתרים של ג’קי התקיים בסוף 2006 מתוך רצון למסד את התחום ולקבוע בשטח עובדה מוגמרת: קידום אתרים זה מקצוע ומקצוע לומדים ממקצוענים (זאת בניגוד לקורסי קידום האתרים שצצו עם פרוץ המשבר הכלכלי האחרון והפיטורים הרבים בהי-טק, תוך ניצול ציני של מצבם של המפוטרים).
עד היום, הכשירה סאו סימפל למעלה מ 2,000 מקדמי אתרים במסגרת הקורס לקידום אתרים המוכר יותר בשמו המלא: המסלול המלא להכשרת מקדמי אתרים וכל זאת בשיתוף פעולה מלא עם מכללת ג’ון ברייס. הקורס מקנה לחלק מהמשתתפים בו את היכולת להקים עסק עצמאי לקידום אתרים ולחלק האחר את האפשרות להשתבץ כשכירים בחברות שונות בארץ ובעולם.

תוכנית המסלול המלא להכשרת מקדמי אתרים (תכנים והיקף השעות) תוכננה ועוצבה כך שתאפשר לכל אחד ללא רקע בתחום, כמובן שעם רצון ויכולת, לנהל עסק משלו או להוביל צוותים בחברות המובילות בתחום. נכון להיום נפתחו מעל 50 מחזורים, כאשר חומר הלימוד מתעדכן ממחזור למחזור. מכללת ג’ון ברייס מחויבת לתקינה בתחום ההוראה ועל כן בכל סיום מחזור מועבר משוב אנונימי של בוגרי הקורס. הציון הממוצע למדריך ולחומר הלימודים עומד כיום על 95!!!

את תגובות הבוגרים תוכלו למצוא בדף תגובות בוגרי הקורס. לאור הביקוש הרב הקורס נפתח בממוצע אחת לחודש במתכונת בוקר וערב.

בנוסף, החל משנת 2005 ועד היום, ג’קי סויקיס שיתף עם למעלה מ 1,800 בעלי אתרים, אנשי שיווק, חברות בניית ועיצוב  אתרים מידע רב במסגרת ההרצאות והסמינרים הרבים אותם הוא מעביר במסגרות השונות: סמינר קידום אתרים, הרצאות מוזמנות לארגונים ולגופים ובמוסדות אקדמיים. תוכלו למצוא חלק מתגובות המשתתפים בסמינרים ובהרצאות בדף התגובות של משתתפי הסמינר לקידום אתרים.

בימים אלו ממשיכה החברה להוביל, להדריך ולפתח תוכניות לימודים בתחום ומציע קורסים וסדנאות למקצוענים ולקהל הרחב