מאט כץ והפינגווין המרושל

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
גוגל השיקה את עדכון פינגווין האחרון ב-18/10/14. מאז, רועשת הרשת, בין היתר בטענה כי הפינגווין האחרון הושק באופן מרושל ביותר. הטענות מתמקדות בעיקר בהכרזות של אנשים שונים בגוגל שסתרו אחת את השנייה, והוסיפו לבלבול ולחוסר-הוודאות ששררו ממילא בעקבות העדכון.

כידוע, גוגל השיקה את עדכון פינגווין האחרון ב 18/10/14. מאז, רועשת הרשת, בין היתר בטענה כי הפינגווין האחרון הושק באופן מרושל ביותר. הטענות מתמקדות בעיקר בהכרזות של אנשים שונים בגוגל שסתרו אחת את השניה, והוסיפו לבלבול ולחוסר-הוודאות ששררה ממילא בעקבות העדכון.

ב 19/10/14 גוגל מאשרת שהשיקה את עדכון פינגווין אך לא מסרה פרטים נוספים.

ב 20/10/14 כתב John Mueller מגוגל, כי הוא מאמין שהעדכון הושלם.

ב 21/10/14 כתב  Pierre Far  בגוגל+ כי העדכון טרם הושלם ולמעשה הוא “רחוק מלהסתיים”, והוא ימשיך להתגלגל בשבועות הקרובים.

עדכון פנדה 2014- אז מה הקשר ל Matt Cutts ?

בזמן ההשקה של הפינגווין האחרון –  Matt Cutts היה בחופשה! הוא פשוט לא היה מעורב בו כלל והטענה של רבים היא כי אם  Matt Cutts היה “בסביבה” בזמן ההשקה  – העדכון היה מתנהל אחרת לגמרי.

למי שתוהה לאן נעלם Matt Cutts במשך חודשים כה רבים, התשובה מופיעה בבלוג שלו : הוא לקח חופשה מתוכננת של מספר חודשים על מנת לבלות יותר זמן עם אשתו. החופשה היתה אמורה להסתיים בנובמבר (ממש עכשיו!) אך הוא הודיע בבלוג שלו, כי הוא רואה שמסתדרים יפה מאד גם בלעדיו ולכן החליט להאריך את חופשתו עד 2015. האם יחזור לגוגל ? מתי יחזור ? לא ברור. נמתין בסבלנות…