הקשר בין שיווק מאמרים לבין קידום אתרים

קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

ניהול מוניטין
קידום אתרים באמצעות שיווק מאמרים מקצועיים הוא אחת הדרכים המוצלחות לשיפור דירוג האתר בדף תוצאות החיפוש. הקפידו על האיכות, על המידע המועבר ועל בניית אמינות בקרב הקוראים שלכם, וכל אלה ישרתו אתכם ואת האתר שלכם היטב לפרק זמן ממושך .
שיווק מאמרים הוא אחד הדרכים להשיג קישורים נוספים לאתר שלכם במסגרת קידום אתרים.
במידה והינךמקדם אתרים ומבין את רזי התחום, יש להניח כי הכתוב כאן לא יחדש לך הרבה. בכל זאת, במסגרת שיטוטיי בבלוגים מקצועיים בתחום, נתקלתי במאמר פשוט (בבלוג של גוגל ליידי) המסביר את יתרונותיו של שיווק מאמרים למטרת קידום אתרים.
לשיווק מאמרים יתרונות רבים. מדובר בטקטיקה אפקטיבית ביותר, חינמית, למעט כמובן מצבים בהם אתם משלמים לאחרים לכתוב עבורכם. כאשר מסבמטים מאמרים לאתרי מאמרים מן הסתם, תשלמו בגין מאמרים כאלה פחות.
כשאתם כותבים מאמרים ומסבמטים אותם לאתרים איכותיים אחרים, אתם זוכים בקישורים איכותיים, חד – כיווניים, בזמן קצר יחסית, מבלי שתצטרכו להוציא קישורים אחרים בתמורה (שכן, התמורה היא המאמר עצמו). זה כמובן משפר את הדירוג שלכם בדף תוצאות החיפוש וזאת הרי המטרה של קידום אתרים מקצועי.
יחד עם זאת, עליכם להבין כי במידה ולא תשמרו על תוכן מקורי ותסבמטו את אותו מאמר לאתרי אינטרנט שונים, אתם עלולים להיענש על ידי גוגל, כך שלא רק שזה לא יתרום לקידום האתר שלכם אלא אף יפגע בו. הקפידו לשמור על תוכן מקורי וייחודי!
אם אתם מוכשרים בכתיבה, תוכלו לבטא את עצמכם בקלות במאמר בן 300-500 מילים ותוכלו ליצור מאמר איכותי בזמן קצר ובמינימום עלויות. זה גם מסייע בידיכם לבסס את עצמכם כמומחים בתחומכם. כשאתם מבססים את עצמכם כמומחים, אתם בונים אמון בקרב הקוראים שלכם וזה מעלה כמובן את שיעור המכירות שלכם, את השפעתכם ומן הסתם את כמות הקישורים שתקבלו.
מאמרים הינם ויראליים.
המשמעות של שיווק ויראלי הוא שאתם עושים משהו פעם אחת וזה מתפשט, בעודכם נהנים מיתרונות המעשה, במשך זמן רב לאחר הביצוע. כך עובד שיווק מאמרים. אתם כותבים ומסבמטים את המאמר פעם אחת, וזה משרת אתכם באמצעות עוד קישורים נכנסים, מגדיל את תנועת הגולשים באתר ומגביר את האמון שלכם למשך זמן רב.
במידה ותפיצו מאמרים על בסיס קבוע, תגלו כי זה עוזר לכם בתחום קידום אתרים אף יותר מהצפוי, שכן, זה מגדיל עוד יותר את כמות הקישורים, את תנועת הגולשים באתר, את האמינות שלכם וכמובן שגם את שיעור המכירות, וכל זה, לזמן ממושך אף יותר.
כל עוד הינכם מספקים מאמרים איכותיים ואינפורמטיביים בתחומי הנישה שלכם, קשה מאוד לטעות. במסגרת כתיבה איכותית למטרת קידום אתרים, אינכם אמורים להפיץ פרסומות המתחזות למאמרים מקצועיים, אבל אתם כן יכולים להשתמש במאמרים לשם קידום מוצרים, כל עוד המידע הינו אינפורמטיבי, שימושי ובעל תרומה אמיתית לצרכן, גם אם הוא אינו רוכש את המוצר.
לסיכום
קידום אתרים באמצעות שיווק מאמרים מקצועיים הוא אחת הדרכים המוצלחות לשיפור דירוג האתר בדף תוצאות החיפוש. הקפידו על האיכות, על המידע המועבר ועל בניית אמינות בקרב הקוראים שלכם,  וכל אלה ישרתו אתכם ואת האתר שלכם היטב לפרק זמן ממושך .