טיפים, פתרונות ותשובות בקידום אתרים

האם לאנדקס בגוגל דפי תגיות?

דפי תגיות יכולים להיות דרך מצוינת לקידום מילות מפתח בתוצאות החיפוש של גוגל, אך הם יכולים גם לפגוע בערך האתר ובביצועיו כאשר התגיות אינן מנוהלות ועוברות אופטימיזציה כראוי. אז מתי כדאי לאנדקס דפי תגיות ומתי לא? התשובות בסרטון
נגן וידאו

דפנה כפיר, עיתונאית מוערכת ובעלת האתר “פואנטה”, שואלת אם כדאי לאנדקס את דפי התגיות באתר שלה. בסרטון תוכלו לראות דוגמה לדף תגיות שהיא שלחה – דף תגית בנושא “אוכל”.

דפי תגיות מכילים רשימת כתבות מהאתר העוסקות בתגית זו. לפעמים, וזה אפילו מומלץ, הם יכילו מידע נוסף המעשיר את חוויית הגלישה. בחלק מהאתרים דפי התגיות נוצרים באופן אוטומטי על ידי טריגרים שונים, כגון פופולריות חיפושים, דפים פופולריים וכן הלאה. באתרים אחרים, דפי התגיות מנוהלים על ידי בעל האתר, שפותח דפי תגיות בעבור תגיות שונות, שהן מילות המפתח שהוא רוצה לקדם.

אם התגיות באתר מנוהלות ודפי התגיות עברו אופטימיזציית תוכן טובה, נרצה לאנדקס אותם בגוגל. דפים אלו יכולים להופיע בראש התוצאות, וזה יכול להגדיל את התנועה האורגנית לאתר באופן משמעותי. לדוגמה, חיפשנו בגוגל את הביטוי “בראד פיט”. שימו לב שהתוצאות הן למעשה דפי תגיות, מתוך האתרים מאקו, מעריב, וואלה וכן הלאה. לדפי תגיות יש כוח רב – אם התגיות באתר אינן מנוהלות, לא תמיד יהיה זה מומלץ לבחור לאנדקס את דפי התגיות מכיוון שניתן בקלות “לזבל” כך את האתר ולהוריד מהערך שלו בעיני גוגל, וזה יכול לפגוע אנושות בדירוגים שלו.

אז תשובתי לדפנה היא זו: אם התגיות מנוהלות ונבחרות בקפידה במטרה לקדם את האתר, אז כדאי לאנדקס את דפי התגיות, ואם לא – אז לא. דפי התגיות אצלך באתר חסומים על ידי noindex, האם לכך התכוונת, דפנה? רק טוב, ובהצלחה בקידום.

מעוניינים להתמקצע ולעסוק בקידום אתרים? בדקו את קורס קידום האתרים שלנו

עוד טיפים ופתרונות בנושא:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *