טיפים, פתרונות ותשובות בקידום אתרים

מה עדיף – עם WWW או בלי WWW?

האם עדיף אתר עם WWW או בלעדיו? מדוע חשוב לקבוע את תצורת כתובות האתר? ומה המשמעות של כל זה לקידום אתרים אורגני? כל התשובות בסרטון זה
נגן וידאו

כחברת קידום אתרים, שואלים אותנו לעתים מה עדיף – שכתובת האתר שלנו תתחיל עם WWW או שעדיף שתתחיל בלעדיה?

בסרטון זה ג’קי מסביר כי למרות מה שאנו עשויים אולי לחשוב, ניתן לבנות שני אתרים שונים לחלוטין על אותו דומיין – פעם אחת כשהוא מתחיל ב-WWW ופעם אחת כשהוא לא מתחיל ב-WWW. הדבר נכון גם לגבי פרוטוקול מאובטח או לא מאובטח – עקרונית ניתן לבנות שני אתרים שונים על דומיין המתחיל ב-HTTP ועל דומיין המתחיל ב-HTTPS.

למה חשוב לקבוע את תצורת כתובות האתר?

WWW הוא למעשה תת-מתחם, מעין סאב-דומיין של הדומיין הראשי. יש לכך משמעות, וחשוב שנבין זאת אם אנחנו רוצים לקדם את האתר בהצלחה. לאתר עם WWW אין יתרון או חיסרון כלשהו על פני אתר ללא WWW, כך שהבחירה היא לגמרי שלכם. עם זאת, חשוב מאוד להחליט מהי התצורה של כתובות האתר שלנו ולהישאר נאמנים להחלטה זו לאורך כל הדרך. לא פחות חשוב מכך, עלינו להבהיר לגוגל שזו התצורה שבחרנו. לגבי הפרוטוקול המאובטח, היום חשוב שהאתר שלנו יכיל פרוטוקול זה.

כשאנחנו משנים כתובות של דפים באתר, אנחנו עלולים לגרום נזק למאמץ הקידום שהושקע בו, ובסרטונים הבאים נסביר על כך יותר. על כן, איננו יכולים לשנות את כתובות האתר שלנו ללא מחשבה ולעתים קרובות, ובנוסף, עלינו להקפיד לשמור על תצורה אחידה של הכתובות הללו.

רוצים ללמוד עוד על הנושא של תצורת כתובות? הצטרפו לקורס SEO אונליין

עוד טיפים ופתרונות בנושא:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *