טיפים, פתרונות ותשובות בקידום אתרים

התקפה של קישורים רעילים

פתרונות שיווק באינטרנט גם לעסקים קטנים
התקפות קישורים רעילים יכולות לגרום נזק רב לאתר. כיצד מזהים התקפה כזו על האתר שלנו וכיצד מטפלים בכך? הכול בסרטון זה
נגן וידאו

דוח “קישורים חיצוניים נכנסים” במערכת קידום האתרים WebCEO מציג את רשימת הקישורים הנכנסים לאתר ואת הסטטוס שלהם. אם נתקלנו בקישורים רבים עם אותו מלל קישור הכולל את שם האתר ומספר כלשהו והמערכת מדווחת עליהם כקישורים רעילים, מה עלינו לעשות?

כאשר אנו מביטים על הדוח, אנו רואים דומיינים רבים שמכל אחד מהם יוצאים קישורים לאתר עם מלל קישור זהה, וזה מרמז על זה שמדובר למעשה בחבילה אחת של אתרים שיש ביניהם קשר. קל מאוד לטפל בכך ב-WebCEO, כל שצריך לעשות הוא להתנער מקישורים אלו באמצעות קובץ Disavow. מומלץ להוסיף את הדומיין כולו לרשימת התנערות מקישורים, שכן מכל דומיין יכולים לצאת אלפי קישורים רעילים לאתר שלכם. כעת נוכל לעבור אל דוח “רשימת התנערות מקישורים”, לדווח לגוגל וכך לסגור את העניין.

אז במה מדובר פה למעשה? מהם האתרים האלה? זוהי למעשה רשת סבוכה של אתרים המחוברים אחד לשני ומכילים מספר רב מאוד של קישורים לסרטוני וידאו, לתוכניות טלוויזיה ולעוד דברים מפוקפקים. ניתן להוציא מאתרים אלו קישורים לכל אתר תמורת תשלום חודשי או שנתי, ומי שמבין בקידום אתרים ויודע שאלו קישורים גרועים מאוד, יכול לשלם על מנת להוציא אלפי קישורים לאתר אחר במטרה לפגוע בו. שימו לב שמספיקה הרשמה לאחד מהאתרים ברשת זו על מנת לגרום לכל רשת האתרים להתחיל ליצור קישורים רעילים כאלה לאתר.

לסיכום, אם יש לכם קישורים כאלו לאתר, אתם יכולים להיות בטוחים שמישהו שילם כסף כדי שתהיו שם, והוא ממש לא עושה לכם טובה. מדובר בהתקפת קישורים רעילים, ומומלץ בחום להתנער מקישורים אלו בהקדם.

רוצים ללמוד כיצד לשפר את פרופיל הקישורים הנכנסים לאתר שלכם? הצטרפו לקורס המקוון

עוד טיפים ופתרונות בנושא:

youtube chanel
הרשמו לערוץ והשארו מעודכנים

אתם שואלים ואנחנו עונים

אם יש לכם שאלות ובעיות נוספות שטרם זכו למענה בסרטון ואתם מוכנים לשתפן עם כולם, אנחנו נשמח ליצור סרטון וידאו שיספק לכם את התשובות. לצורך כך, אנא מלאו את הטופס המצורף או צרו עמנו קשר באחת הדרכים המפורטות באתר.

  • בפרוט הבעיה, אם זה אפשרי, ציינו את כתובת האתר. במידה ומדובר בשאלה מורכבת אתם יותר ממוזמנים להתקשר אלינו ישירות.
  • במידה ותרצו תוכלו לצרף תמונת מסך שתבהיר את הבעייה טוב יותר
    סוגי קבצים מורשים: jpg, gif, png, jpeb, bmp, Max. file size: 8 MB.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.