טיפים, פתרונות ותשובות בקידום אתרים

התאמת מילות מפתח לדפי נחיתה

פתרונות שיווק באינטרנט גם לעסקים קטנים
כיצד בוחרים דפי נחיתה ומילות מפתח? כיצד יוצרים התאמה נכונה ביניהם? ומדוע בכלל זה חשוב? הכול בסרטון זה מבית סאו סימפל
נגן וידאו

בסרטון זה מסביר ג’קי על החשיבות הרבה שבבחירת מילות מפתח (ביטויים לקידום) ודפי נחיתה אורגניים (דפים מקודמים) ויצירת התאמה מיטבית ביניהם.

בקידום אתרים אורגני אנו פועלים להביא דף מסוים שבחרנו לקידום למיקום הגבוה ביותר האפשרי בדפי תוצאות החיפוש של גוגל בעבור מילת מפתח מסוימת שבחרנו. לצורך כך עלינו לבחור במילות המפתח הנכונות לקידום ולהתאים לכל אחת מהן את דף הנחיתה המתאים והרלוונטי ביותר באתר.

דף נחיתה אורגני

דף נחיתה אורגני, בשונה מדף נחיתה בקידום ממומן, הוא כל דף מהאתר שלנו שעבר תהליך של אופטימיזציית תוכן לביטוי שבחרנו לקדם באמצעותו. באמצעות תהליך האופטימיזציה אנו אומרים לגוגל שזהו הדף מהאתר שלנו שצריך להיות מדורג גבוה בעבור הביטוי הזה. מדובר בתהליך חשוב מאוד, וגם עליו תוכלו ללמוד בסרטונים אחרים שלנו.

דף הנחיתה צריך להניע לפעולה כלשהי, כגון ביצוע שיחת טלפון, ביצוע רכישה ועוד – או להפיק בעבורנו איזושהי תועלת, כמו למשל חשיפה גדולה שתביא לנו הכנסות מפרסום.

מילות מפתח ודפי נחיתה בקידום אתרים אורגני

בשונה ממודעות שמופיעות לגולש בכל מיני מקומות, הגולשים שמגיעים לאתר שלנו מתנועה אורגנית הם גולשים שחיפשו באופן אקטיבי משהו שהאתר שלנו מציע להם, ועל כן הם מאוד חשובים לאתר.

כעת ג’קי מציג דוגמה לביטוי שהוא רוצה לקדם. הוא מראה שיש באתר שלו דף ספציפי שעוסק בביטוי זה, והוא זה שאליו אנו רוצים להביא את הגולשים שלנו. המטרה היא להביא את הגולש שחיפש את הביטוי לדף הנכון באתר שמציע בדיוק את מה שהוא מחפש, כך שיהיה לו קל למצוא אותו בקלות בלי יותר מדי מעברים בין דפים באתר.

בדף התוצאות של גוגל לביטוי זה, מראה ג’קי שכל התוצאות האורגניות שולחות את הגולש לדף הרלוונטי באתר, בעוד שאחת מהן שולחת את הגולשים אל דף שאינו מוכר את מה שחיפשנו. כשאין התאמה טובה בין מילת המפתח לדף הנחיתה, אחוזי הנטישה של הגולשים יהיו גבוהים יותר ויחס ההקלקות לחשיפות (CTR) יהיה מאוד גרוע. כל זה מאותת לגוגל שהדף אינו רלוונטי לביטוי המחופש, ובסופו של דבר, היא עשויה להחליפו בדף אחר, רלוונטי יותר.

על כן, בקידום אתרים אורגני חשוב להקפיד על התאמה טובה בין מילת מפתח טובה ומחופשת לדף רלוונטי ואיכותי באתר.

רוצים ללמוד עוד על הנושא של התאמת מילות מפתח לדפי נחיתה? הצטרפו לקורס לשיווק דיגיטלי

עוד טיפים ופתרונות בנושא:

youtube chanel
הרשמו לערוץ והשארו מעודכנים

אתם שואלים ואנחנו עונים

אם יש לכם שאלות ובעיות נוספות שטרם זכו למענה בסרטון ואתם מוכנים לשתפן עם כולם, אנחנו נשמח ליצור סרטון וידאו שיספק לכם את התשובות. לצורך כך, אנא מלאו את הטופס המצורף או צרו עמנו קשר באחת הדרכים המפורטות באתר.

  • בפרוט הבעיה, אם זה אפשרי, ציינו את כתובת האתר. במידה ומדובר בשאלה מורכבת אתם יותר ממוזמנים להתקשר אלינו ישירות.
  • במידה ותרצו תוכלו לצרף תמונת מסך שתבהיר את הבעייה טוב יותר
    סוגי קבצים מורשים: jpg, gif, png, jpeb, bmp, Max. file size: 8 MB.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.