מנועי החיפוש מהווים מקור תנועה משמעותי איכותי וממוקד לאתרי האינטרנט, המדורגים בראש תוצאות החיפוש. תמונות המופיעות ב Google Images מגבירות משמעותית את כמות המבקרים באתר המארח אותן וכך גם את החשיפה של יתר התמונות באתר.

זה לא סוד, שהאתרים הגדולים ביותר למכירת תמונות, כדוגמת Etsy, DeviantArt, Shutterstock, istockphoto ,500px, Artfire עושים מאמצים עילאיים להתברג בראש התוצאות, עם התמונות של החברים בהם. כאן תוכלו לראות מה האתרים הללו אומרים על נושא קידום התמונות במנועי החיפוש.

סדנת קידום תמונות בגוגל
סדנת קידום תמונות

הסדנה מיועדת לצלמים ובכלל, למי שמעוניין לפרסם את עבודותיו או את שירותיו באמצעות תמונות בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש.
הסדנה הינה לקט מתוך הקורס המלא לפרסום ולמכירת תמונות באינטרנט, בהיקף של 40 שעות, המועבר ע”י ג’קי סויקיס, מומחה בעל שם לקידום ולפרסום באינטרנט וצלם.

דרישות קדם

הכרת האינטרנט והרשת החברתית פייסבוק ברמה בסיסית

קהל יעד

הסדנה מתאימה לצלמים ולבעלי עסקים ללא ניסיון אינטרנטי שיווקי קודם

תוכנית הקורס

היקף הסמינר: 20 שעות

  • חיפוש תמונות במנועי חיפוש?
  • כמות ומגמות חיפושים בגוגל
  • איך גוגל עובד?
  • כיצד מנועי החיפוש “רואים” את התמונות
  • עשה זאת בעצמך – אסטרטגיית קידום תמונות
  • תופעת גניבת תמונות בגוגל
  • עולם המפות של גוגל
  • שאלות ותשובות

מרצה

ג'קי סויקיס

ג'קי סויקיס

מומחה קידום אתרים ושיווק באינטרנט מהמובילים בארץ; מנהל בית הספר למקצועות השיווק באינטרנט ומנהל פיתוח עסקי בחברת סאו סימפל

ממשתתפי הסדנא

דורי גולדשטיין

ההרצאה הייתה מדהימה. הנושא מרתק, ויותר מכך, חשוב ביותר להצלחה עסקית בעידן שלנו. ממש יצאתי בתחושה ש”גילו לי את אמריקה”. תענוג גדול היה לקבל את החומר בהגשה נעימה וכריזמטית שכזאת מאת ג’קי. עושה חשק לעוד.

קרא עוד >>

מיכל רוזן

ג’קי, תודה על סדנה מעניינת ופרקטית שפותחת צוהר למאחורי הקלעים של החשיבה הגוגלית ובאמצעות כלים פשוטים מלמדת איך לקדם תמונות. נהניתי ואני חושבת כבר ליישם את הדברים.

קרא עוד >>

טליה טימם אבזיקוב

תודה רבה על סדנה מדהימה, מרתקת ומעניינת. אני צלמת המחפשת דרכים להתקדם ולהתפתח דרך האינטרנט. הסדנה הרחיבה לי את הידע ונתנה לי כלים מעשיים לכך.

קרא עוד >>

ברנרדו

הסדנה הייתה מאוד מעניינת ומועילה. אני רואה את הצורך להעמיק לסדנה מורחבת בעתיד. הסדנה פתחה בפניי תחום חשוב שצריך ללמוד אם רוצים להצליח בעסקי שיווק תמונות.

קרא עוד >>

עוז גורן

תודה לג’קי על הרצאה מרתקת, מקצועית ומהנה. הצלחת להעביר כמות עצומה של חומר חשוב בזמן קצר ואני זוכר כל מילה. תודה מיוחדת לך על הטיפים והסיוע מעבר להרצאה עצמה.

קרא עוד >>

חיים ישראלי

תודה לג’קי על העברת חומרים ענייניים בצורה מקצועית. ההרצאה ממוקדת המלמדת חשיבה אחרת מהנהוג תוך התייחסות לחשיפה האפשרית במרחב.

קרא עוד >>

לוסי ספיר

תודה רבה על ההרצאה המעניינת!
הנושא בהחלט מאוד חשוב, במיוחד לצלמים כמוני. קיבלתי בהרצאה כלים חדשים ושימושיים לקידום התמונות שלי, לניהול האתר ובכלל על שיטות קטלוג וחיפוש תמונות במנועי החיפוש.

קרא עוד >>

קרין ברדה

שוב יצאתי עם תובנות חדשות וכלים עוצמתיים שכבר למחרת מיהרתי ליישם על אתרי הלקוחות. אין לי ספק שכמו כל דבר שלקחתי מארגז הכלים שלך, גם כאן – The only way is UP. תודה!

קרא עוד >>

שרון דרורי

ג’קי היקר, תודה על כל המידע שהעברת ועל דרך המחשבה המרעננת שממלאת אותי בעוד ידע. גם בסדנה כזו קצרה ניתן להפיק המון ומסתבר שלא רק בצילום ו/או בקידום אתרים.

קרא עוד >>

אלעד

סדנה מאוד מעניינת וממוקדת שבה מסביר ג’קי סויקס על הדברים החשובים ביותר שצריך לדעת כדי לקדם תמונות בגוגל. ממליץ בחום לכל מי שמתעניין בנושא.

קרא עוד >>

יגאל מורג

ההרצאה הייתה מרתקת מכל היבט שהוא!! דיבור רהוט ושוטף, מצגת מצוינת, הדגמות נהדרות, ובסה”כ חשיפה לעולם שלפחות לי היה די חדש.

קרא עוד >>

נאוה אורון

הידע בנושא קידום באינטרנט לצלמים הועבר בצורה מעמיקה ומהנה וניתנו כלים מעשיים. חשוב לצלמים, אך גם ליזמים ופרילנסרים שצריכים לקדם באמצעות חומרים ויזואליים.

קרא עוד >>

רונן רוזנבלאט

הרצאה מרתקת, למדתי הרבה – רוב החומר הנלמד בר יישום מיידי. ג’קי מנוסה ומעביר את החומר בצורה מושלמת ומלאת הומור. מומלץ בחום לכל צלם המעוניין בפיתוח עסקי.

קרא עוד >>

שני קידנר

סדנה מעולה!!
המרצה ג’קי סויקיס – אין כמוהו. למדתי אצל ג’קי קידום אתרים ואני עוסקת גם בצילום. גם כשלרגע חשבתי שאין הרבה מה לחדש לי, הגעתי לסדנה וגיליתי שיש והרבה!!
האווירה בסדנה פשוט כיפית, יש נשנושים, אנשים טובים והרבה צחוקים… בגלל המרצה. כבר אמרתי שהוא תותח, לא?

קרא עוד >>

עמית האס

השתתפתי בסדנה לקידום תמונות בגוגל ומאוד נהניתי. למדתי המון ונשארתי עם טעם של עוד… נתראה בקורס המלא. תודה.

קרא עוד >>

יהודית בסקין גמליאל

ג’קי, הגעתי להרצאה שלך אחרי ששלושה אנשים שונים המליצו לי עליך, הן כמרצה והן כאדם. עוד לפני ההפסקה, היה לי ברור שאני רוצה לדעת עוד מהידע שיש לך לתת. ראה הוזהרת, ג’קי – אני נרשמת לקורס המלא!

קרא עוד >>

גבריאל חגג

הסדנה הייתה מעולה ומועילה! ג’קי יודע מה הוא אומר ולכן אני ממליץ ממש בחום להירשם לקורס בג’ון ברייס.

קרא עוד >>

אפרת שיין

הרצאה מצוינת. נתת המון כלים מעניינים, טובים וחשובים והרבה חומר למחשבה. בנוסף היה משעשע, שזה בכלל בונוס מעולה. המון תודה!!

קרא עוד >>

יעקב הרלינג

הסדנה הייתה מאוד מעניינת. ג’קי העביר את הדברים בצורה מדהימה ומלמדת. למדתי הרבה וקיבלתי הרבה. תודה לג’קי ולאורית.

קרא עוד >>

מיכאל נמליך

ג׳קי ואורית, ההרצאה אמש ב”יוגנד” הייתה מאוד מעניינת והועברה ברהיטות רבה. תודה רבה וכל טוב.

קרא עוד >>

עמוס כשדן

תודה לג’קי על הרצאה מרתקת ומחכימה. ג’קי מרצה מוכשר בעל הבנה וידע מעמיקים ובהרצאתו חשף בפנינו תחום שחשוב לכל העוסקים בצילום או באינטרנט.

קרא עוד >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *