קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

שיווק ברשתות חברתיות

מלוויים אתכם צעד אחר צעד, בשקיפות מלאה.

סאו סימפל חברת קידום אתרים

המדיה החברתית הוכיחה את עצמה ככלי בעל ערך לשיווק ולהפצה. היא מאפשרת לנו התרחבות בלתי מוגבלת ומציעה אינספור לקוחות פוטנציאליים, במה וערוץ תקשורתי אינטימי יותר עם קהלים שונים.

כחברה שמציעה שיווק ברשתות חברתיות, אנו יודעים לזהות את הצרכים של הלקוחות שלנו ובמקביל יודעים לזהות מהו הערוץ המתאים לכם שיגרום לעסק להגביר את החשיפה ולהביא כמה שיותר לקוחות.

אנחנו רואים שקשר רצוף עם הלקוחות לאחר רכישת השירות נותן חוויה מושלמת של סיפוק וגם מהווה משוב על מה עוד נוכל להוסיף. המדיה מאפשרת לנו לבנות נוכחות לטווח ארוך. נוכחות כזאת מאפשרת לנו לדבר עם הקהל בגובה העיניים, להבין מה הוא מרגיש ומה הוא רוצה. מכאן ניתן ליצור אסטרטגיה שתהווה יתרון תחרותי.

אחד המרכיבים החשובים ביותר בעולם המדיה הוא תוכן שיווקי, אנחנו דוגלים שתוכן זה יהיה מעניין, סוחף ומרגש, בנוסף שיהיה ממוקד לשירות ולמוצר של הלקוח על מנת להדגיש את תכונותיו ולגרום שיהיה מבודל וייחודי משל החברות המתחרות בשוק.

שיווק ברשתות חברתיות מורכב מכמה פלטפורמות. על מנת להכיר את המוצר, אנחנו חייבים להבין איזה נישות אתם מעוניינים להגיע על מנת לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר. לשם כך, אנחנו יכולים לבנות תוכנית פעולה שמאפשרת לכם ליצור קשר עם הלקוחות החל מכתיבת בלוג עד בנייה וניהול פרופיל בלינקדין בצורה מקצועית. שירות, איכות ייחודיות וקשר רציף עם הלקוח, אצלנו מילים אלה אינן נאמרות באוויר אלא הן דרך חיינו ובהן אנו מאמינים.