קידום אתרים אפקטיבי ברמה אחרת...

שירותי ייעוץ וליווי שיווק באינטרנט

מלוויים אתכם צעד אחר צעד, בשקיפות מלאה.

ליווי בשיווק באינטרנט

בנוסף לאפשרות לשכור את שירותינו המקצועיים לשיווק באינטרנט, סאו סימפל מציעה לך את האפשרות לקבל שירות ליווי אישי וממוקד בעניין ספציפי, למשל ביצוע אופטימיזציה למבנה האתר או ניתוח פרופיל קישורים, או לשכור שעות ייעוץ פרקטיות עם המומחים שלנו.

הליווי המקצועי הצמוד של המומחים שלנו מאפשר לך לאתר בעיות קריטיות באתרך, בהתנהלות השיווק ברשת ובקידום במנועי החיפוש. יד ביד נעבור על הקיים, נאמן את האנשים הרלוונטיים, נצייד אותך בטקטיקות שעובדות ובכלים מקצועיים יעילים, ונביא לשיפור תהליכים בעסק שלך.

יש לך את הזמן והאנרגיות? נשמח ללמד אותך לעשות זאת בעצמך בדרך האופטימלית, תוך ליווי צמוד לאורך כל התהליך. יש בעיה ספציפית שברצונך שנפתור? צוות המומחים שלנו צברו ידע עצום בשיווק באינטרנט, בקידום אתרים ובהתנהגות צרכנים. נוכל לבחון עבורך, האם האתר שלך מותאם בצורה הטובה ביותר לקידום, מיהם המתחרים שעומדים מולך, מהו מצב השוק, מהן התנהגויות גולשיך באתר, אילו פרסומים מניבים עבורך יותר רווחים, אילו מילות מפתח כדאי לך לקדם והאם פרופיל הקישורים שלך תקין.

חברת סאו סימפל מאפשרת לך להשתמש על בסיס מזדמן או קבוע בידע הרב ובניסיון העצום שצברנו, כדי לממש את הפוטנציאל של האתר שלך במלואו

בנק שעות ייעוץ

יש לך חשש מקשרים מחייבים? נראה לך שאנשיך יוכלו לעשות זאת לבדם, והם רק צריכים הדרכה? יש לך מומחים ‘אין-האוס’ בחברה ורק רוצה דעת מומחה נוספת? מצוין, בדיוק לשם כך הפעלנו שירות ייעוץ נקודתי. ניתן לרכוש שעות שירותי ייעוץ, כאשר המינימום הוא שעתיים וישנן גם חבילות של חמש, עשר ועשרים שעות. באופן זה, השליטה על הזמן והסכום שמתאים לך להקציב לכל פרויקט נשארת בשליטתך המלאה, ובתמורה קיבלת מידע חיוני ויקר מפז.

ליווי בהקמה ובשדרוג האתר

בין אם הקמת אתר חדש או עליך להחליף או לשדרג אתר קיים, מומלץ בחום לעבור את כל התהליך יד ביד עם יועץ SEO מומחה, ולהקים אתר אשר מותאם בצורה מושלמת לגולשים ולמנועי החיפוש,  או במקרה של מעבר לאתר חדש; להבטיח מעבר חלק בלי איבוד מיקומים מצוינים שכבר השגת במנועי החיפוש. הקפדה על תכנון נכון מראש, ויישום הנקודות החשובות בתחילת תהליך ההקמה יחסכו לך המון כסף בהמשך.

כמומחים המובילים בתחום הקידום בישראל, הזדמן לנו ללוות לקוחות מהחברות המובילות בתחומן בארץ, בתהליכים מהמורכבים ביותר שנעשו אי פעם, למשל ליווי תהליכי הקמת אתרים עצומים בגודלם של חברות ענק ופורטלים מובילים עם עשרות אלפי דפים, וייעוץ אישי צמוד בהעברתם בשלום לפלטפורמות חדשניות יותר, מבלי לאבד מידע קריטי בדרך או מיקומי SEO קיימים. לחץ כאן לדוגמא של התהליך המלא

אופטימיזציית מבנה ותוכן

רוצה לוודא שהאתר שלך מותאם בצורה האופטימלית לקידומו במנועי החיפוש ולשיווק שלו ברשתות החברתיות וברשתות השיתוף? חברת סאו סימפל מייצרת עבורך דוח אופטימיזציית מבנה מקיף, אשר כולל את כל הליקויים הקיימים באתר. המומחים שלנו עוברים איתך יחד על ממצאי הדוח, ומוודאים כי הכל מובן. לאחר ביצוע התיקונים נבצע בדיקה חוזרת (בד”כ לתכנתים יש את הכישרון לתקן דבר אחד ועל הדרך לקלקל תריסר דברים אחרים), ונגיש לך דוח חוזר. בנוסף, אנו נותנים גם הוראות לשימוש במנגנונים לשיפור נראות התכנים במנועי החיפוש, הנחיות לשינויים באתר כך שיופיע במנועי החיפוש באופן עשיר יותר (תמונה, וידאו וכד’), ואף הנחיות לקידום במובייל.

בדיקת פרופיל קישורים

בעקבות העדכונים האחרונים בגוגל, אתרים רבים נזרקים מהמיקומים שלהם, בין היתר בגלל פרופיל קישורים מזובל. כחלק מחבילת השירותים שלנו, אנו מציעים ניתוח מקיף של פרופיל הקישורים של האתר שלך וזאת במטרה למנוע את ירידת מיקומי האתר במנועי החיפוש. פשוט להקדים תרופה למכה. המומחים שלנו מבצעים בדיקה מקיפה, ומדווחים לך מהם הקישורים שצריך להסיר, ואילו סוגי קישורים חסרים להשבחת הפרופיל ולהעשרתו ובנוסף מציעים לך אסטרטגיות שונות להשגת קישורים איכותיים לאתר.

בדיקת שוק ומתחרים

על מנת לקבל החלטות מושכלות לגבי שיווק העסק שלך באינטרנט, ולבצע תכנון אסטרטגי נכון של תהליך קידום האתר, חיוני לבצע קודם לכן מחקר מקיף, שמטרתו לגלות את ביטויי המפתח המתאימים ביותר, שמצד אחד אפקטיביות ההמרות שלהן היא הגדולה ביותר, מצד שני שהתקציב שהקצבת לתהליך אכן מתאים לקידום מילים אלו, ומצד שלישי לבחון את המתחרים השונים בביטויים אלו. החשיפה לממצאים אלו בתחילת התהליך יכולה לחסוך לך הרבה כסף וכאב ראש מיותר. כל המידע הנבחן מסוכם ומוגש לך על ידי המומחים שלנו בדוחות ברורים המאפשרים לך לקבל את ההחלטה הגורלית האם לקדם ביטויים אלו או לבחור בביטויים אחרים ובכלל האם ובאילו אפיקים כדאי לשווק את האתר באינטרנט.

ייעוץ בנושא קידום אתרים אורגני

החלטת לקבל ייעוץ והנחיות ממומחה לגבי קידום אורגני ולקדם את האתר בעצמך? נהדר. המומחים שלנו ישמחו לשתף אותך בידע ובכלים שרכשנו במהלך שנות נסיוננו הרבות. בתחילת דרכנו המשותפת, לאחר פגישת ההתנעה בה הבנו מהם הדברים שחשובים לך, ולמדנו קצת ממך על השוק והמתחרים, נעביר לך דוח אופטימיזציית מבנה ומחקר מילות מפתח, ונדריך אותך אחד על אחד כיצד ליישם את מסקנות הדוח ולבצע קידום בעצמך. בהמשך, מתקיימות באופן שוטף פגישות אימון והכוונה, בהן אנו סוקרים יחד מה נעשה עד כה, ומנחים אותך כיצד להתנהל בהמשך הדרך.

ייעוץ בנושא Web Analysis

הבנה מדויקת של נתוני הגלישה לאתר ובאתר שלך מאפשרת לך לבנות אסטרטגיה חכמה עם שיווק אופטימלי ממוקד, ולשפר את חוויית המשתמש של לקוחותיך ואת המיקומים של האתר שלך במנועי החיפוש. בפגישה הראשונית אנו מבינים ממך מהם היעדים והמטרות שהצבת לאתר, מטמיעים באתר את תוכנת גוגל אנליטיקס, ותופרים לך דוחות מותאמים למנהלים בהתאמה ספציפית לצרכיך. הבנת הכלי לבוריו, תאפשר לך מעתה ואילך לבחור רק בקמפיינים המניבים ביותר, ולוותר על מסלולים שמבזבזים לך כסף. המומחים שלנו ידריכו אותך, כיצד לפענח כהלכה את כל המידע העצום שגוגל אנליטיקס טומן בתוכו למונחי כדאיות, רווח והפסד, ולהפוך את האתר שלך למקור הכנסה משתלם.

שירותים נוספים

חברת סאו תופרת גם שירותים אישיים בהתאמה לצרכיהם השונים של לקוחותינו. נשמח לשתף גם אותך בידע הרב והניסיון שצברנו עם השנים. חלק מהשירותים הנוספים שאנחנו מציעים לבצע עבורך הם בדיקת כדאיות להקמת עסק באינטרנט, לימוד שיטות אסטרטגיות לשיווק באינטרנט, הדרכה ממוקדת כיצד להשביח מסעות פרסום ממומנים, מיטוב המרות ROI, שיפור חזות הופעת האתר במנועי החיפוש ועוד.