העיניים והאוזניים שלכם ברשת...

ניטור ברשת ומודיעין עסקי

איסוף המידע נעשה באופן חוקי ואנונימי לחלוטין.

ניהול מוניטין

איך תוכלו לנצל את ים המידע והשיח ברשת לטובת העסק שלכם?

באמצעות ניטור הרשת בצורה מתוחכמת, תוכלו להבין לאן הרוח נושבת, הן ביחס למותג ולמוצרים שלכם והן ביחס למתחרים ולזהות הזדמנויות עסקיות.

שינויים ברשת

תרצו לזהות כשמשהו השתנה באתר שלכם או של המתחרים?

אנו מנטרים שינויים ויזואליים, שינויים במלל ושינויים בקוד האתר ומספקים ללקוחותינו התראות בזמן אמת על כל עדכון כזה ברשימת אתרים המוגדרת ע”י הלקוח. ההתראות יכולות להישלח במייל, לעבור ב Slack  או להתחבר למערכות הארגוניות ובכל מקרה תוכלו לצפות בהן גם במערכת שלנו.

מחירים

אם אתם מנהלים חנות אלקטרונית זהו השירות שתמיד חיפשתם! אין סיבה לגלוש לאתרי המתחרים ולעקוב אחר המחירים ובינינו, בפועל זה כמעט בלתי אפשרי… כאן אנחנו נכנסים לתמונה: אנו נשלח לכם התראות על כל שינוי במחירי המתחרים ונשמור את המידע, כך שתוכלו לגשת אליו בכל שלב ולראות איך המתחרים מנהלים את המחירים/מבצעים שלהם.

אזכורים

אנו עוקבים אחר המתרחש באתרים וברשתות החברתיות השונות ובאמצעות אלגוריתם חכם, מאתרים אזכורים של העסק שלכם, של נושאי תפקידים בארגון שלכם ושל המתחרים שלכם ומספקים לכם מידע עדכני ושוטף. המידע כולל חיווי על אזכורים חיוביים, שליליים וניטרליים, מידת הוויראליות שלהם ועד כמה הם משפיעים על הקהל שלכם.

הזדמנויות עסקיות

בשל יכולות הניטור שלנו והתחכום שבהן, אנו יכולים לספר לכם על הזדמנויות עסקיות, שבלעדי השירות שלנו, יחטפו על ידי המתחרים שלכם.
למשל, תוכלו לזהות גולש שלא מרוצה מהמתחרה שלכם, כך שלמעשה הוא מחפש אתכם או כזה שמחפש פתרון שאתם יכולים להציע לו, מכרזים שלא הייתם מודעים להם וחוסרי מלאי אצל המתחרים שאולי מצדיקים העלאה של מחיר.