סיפור ההצלחה של יקיר פורטל

פשוט מייצרים הצלחה!!!

סיימתי את הקורס של סאו סימפל בשנת 2021. הגעתי אליו בעקבות העסק המשפחתי שלנו למופעים ולסדנאות אימפרוביזציה. בתקופה האחרונה מצאתי את עצמי משקיע זמן רב בניסיון לחקור כיצד לשפר את נוכחות האתר שלנו ברשת – קראתי מדריכים, יישמתי דברים מסוימים והיו לי כמה הצלחות גדולות יותר או פחות. המידע אמנם קיים ברשת, אך אני חיפשתי מקום שיוכל לסייע לי להתמקצע, להכיר שיטות עבודה, והכי חשוב, לקבל עצות ממומחים בתחום וליישם את הכול על האתר שלנו.

ללימודים הגעתי ללא רקע קודם בתחום. למעשה, הגעתי מעולם התיאטרון. אני שחקן ובמאי שתקופת הקורונה טרפה עבורו את הקלפים. אמנם תמיד הייתה לי גישה למחשבים, אבל מעולם לא העמקתי בכך בעבר כפי שעשיתי בשנה האחרונה.

כמי שקרא וחקר לא מעט בנושא SEO בחודשים הקודמים לקורס, אני יכול לומר כי כבר מהשיעורים הראשונים הייתה תחושה שמדובר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ותק של שנים רבות. למרות שבעקבות הקורונה כ-95 אחוזים משיעורי הקורס התקיימו בזום, ניתנה אקסטרה תשומת לב מצד המרצים לתקשורת הבין-אישית, למענה על שאלות ולהסברים נוספים במידת הצורך.

בוגר קורס SEO יקיר פורטל

חומר הלימוד היה עדכני, ולצד זאת המרצים הקפידו להסביר את ההתפתחויות בתחום וכיצד הן עיצבו את עולם ה-SEO שאנו מכירים בשנת 2021. שלב ההתנסות המעשית בסיומו של הקורס הוא בעיניי שלב הכרחי בעבור כל מי שרוצה ליישם את החומר הנלמד כמו שצריך. אני לקחתי הרבה מההתנסות שעשיתי.

כבר במהלך הקורס התחלתי ליישם את כל מה שלמדתי באתר של העסק המשפחתי, והתוצאות לא איחרו לבוא. בתוך כמה חודשים בודדים, מאתר שלא הייתה בו כמעט תנועה, הגענו למספרים מדהימים: יותר מ-60 מילות מפתח במקום הראשון בתוצאות (עם מאות ולפעמים אלפי חיפושים), כמויות לידים חודשיות שלא היו מעולם לעסק שלנו – והעבודה כולה גדלה משמעותית. אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם מהאתר שלנו כאן.

לצד העבודה על האתר המשפחתי שלנו, לאורך השנה האחרונה גם קידמתי אתרים ללקוחות קטנים, עבדתי כמקדם פרילנסר עם חברות שמקדמות אתרים גדולים וצברתי ניסיון מזוויות שונות ומגוונות. כשעובדים כעצמאים בתחום ה-SEO, האתגר המרכזי בעיניי הוא להצליח לגרום לבעל העסק להבין שמדובר בתהליך ארוך שאת הפירות שלו ניתן לעתים לקטוף רק לאחר תקופה ארוכה. עם זאת, חשוב לזכור ולהזכיר שברגע שהתוצאות מגיעות, ההצלחה בעסק מורגשת ואינה דומה לשום דבר אחר בעולם הדיגיטל.

כיום אני עובד כשכיר במכללת ג’ון ברייס במשרת SEO. אני מרגיש שיש לי את כל הכלים שאני צריך על מנת לקדם אתרים, והכי חשוב, אם אני נתקל בנושא שאני לא מספיק מבין או לא מספיק יודע כיצד להתמודד איתו, אני פשוט כותב לג’קי 🙂

מה שאני הכי אוהב בתחום של קידום אתרים היא העובדה שמדובר במקצוע מגוון, הכולל גם עבודה עם תוכן וגם עבודה טכנית. זהו תחום דינאמי שמתעדכן ומשתנה כל הזמן ודורש להיות תמיד קשובים לחידושים ולהתפתחויות כדי לשמור על מקצועיות. ואם אתם מרגישים שזה התחום שאתם צריכים ללמוד, אתם חייבים לדעת שמוטלת עליכם האחריות לבוא עם ראש פתוח לתרגול רב ולעבודה קשה. כשזאת הגישה, התוצאות מתגמלות. באחריות.

יקיר פורטל [email protected]