טיפים, פתרונות ותשובות בקידום אתרים

מהם קודי סטטוס וכיצד בודקים את קוד הסטטוס של הדף?

פתרונות שיווק באינטרנט גם לעסקים קטנים
בקידום אתרים אורגני, לקודי הסטטוס (חזרה) של דפי האתר יש משמעות רבה, ולכן חשוב להכירם היטב ולהשתמש בהם נכון. הנה סרטון שיעזור לכם להתחיל

הסרטון נגיש לתלמידים ולבוגרים שלנו בלבד!

אם אתם שייכים לקבוצה האיכותית הזו  הירשמו כאן ולאחר אימות הפרטים תוכלו לצפות בסרטונים.

רק טוב

אז מהם בעצם קודי סטטוס של דפים?

אם נסכם בקצרה את ההסבר בסרטון, קודי סטטוס (או קודי חזרה) הם ערוצי תקשורת בין השרת של הדף שאת כתובתו הקלדנו לבין הדפדפן במחשב שלנו. המשמעות היא שכאשר נקליד בדפדפן כתובת URL מסוימת, נקבל את קוד הסטטוס שלה (מאחורי הקלעים).

כמקדמי אתרים, יש כמה קודים שחשוב מאוד שנכיר, ובסרטונים הבאים ג’קי ירחיב עליהם אף יותר.

איך בודקים את קוד הסטטוס של הדף?

תוכלו למצוא כמה כלים חינמיים באינטרנט, בנוסף לכלים של גוגל (שעליהם ג’קי יסביר לעומק בסרטונים הבאים), וכדאי לבחור בכלי איכותי ואמין, כמו זה שמוצג בסרטון. בשורת הבדיקה בכלי מדביקים או מקלידים כתובת URL ומקבלים את הקוד שלה.

כעת ניתן לראות בסרטון מגוון דוגמאות לקודי חזרה של דפים שונים – דפים תקינים, דפים שאינם קיימים ומחזירים קוד 404 (לעומת דפים שאינם קיימים ומחזירים קוד 200) וגם דפים שעברו הפניה (קבועה או זמנית) לכתובת אחרת.

קוד הסטטוס של הדף וקידום אתרים

כחברת קידום אתרים עם ניסיון של שנים רבות, אנו יודעים היטב עד כמה חשוב להיות ערים לקודי הסטטוס של דפי האתר, לציין מהי התצורה הנכונה של כתובות האתר ולשמור עליהן אחידות וללא שינוי. בסרטונים הבאים נראה לכם מהי הדרך הנכונה לבצע שינויים בכתובות ה-URL של האתר, כאשר אלו נדרשים.

רוצים ללמוד עוד על הנושא של קודי סטטוס? הצטרפו לקורס אונליין לקידום אתרים

עוד טיפים ופתרונות לבעיות בקידום אתרים בנושא:

youtube chanel
הרשמו לערוץ והשארו מעודכנים

אתם שואלים ואנחנו עונים

אם יש לכם שאלות ובעיות נוספות שטרם זכו למענה בסרטון ואתם מוכנים לשתפן עם כולם, אנחנו נשמח ליצור סרטון וידאו שיספק לכם את התשובות. לצורך כך, אנא מלאו את הטופס המצורף או צרו עמנו קשר באחת הדרכים המפורטות באתר.

[gravityform id=24 title=false description=false]