טיפים, פתרונות ותשובות בקידום אתרים

משקל דפי האתר

פתרונות שיווק באינטרנט גם לעסקים קטנים
משקל דפי האתר מסמן לגוגל מהם הדפים החשובים באתר שלנו. מדוע הוא חשוב ל-SEO? וכיצד נשתמש בו נכון? הכול בסרטון זה

הסרטון נגיש לתלמידים ולבוגרים שלנו בלבד!

אם אתם שייכים לקבוצה האיכותית הזו  הירשמו כאן ולאחר אימות הפרטים תוכלו לצפות בסרטונים.

רק טוב

מה זה משקל דפי האתר?

משקל דפי האתר (או סמכות דפי האתר) נגזר מכמות הקישורים הפנימיים שהדף מקבל ומהמשקל של כל אחד מהדפים המקשרים אליו. כך, ככל שהדף מקבל יותר קישורים, ויותר קישורים מדפים שהם בעצמם סמכותיים – כך תגדל הסמכות (או המשקל) שלו.

בסרטון אתם יכולים לראות בפירוט כיצד מנתחים תרשימי קישורים של אתרים שונים ומזהים אילו דפים סמכותיים יותר מאחרים.

מדוע משקל הדפים חשוב לקידום אתרים?

כמקדמי אתרים, חשוב לנו להשתמש נכון במשקל של הדפים באתר על מנת לסמן לגוגל מהם הדפים החשובים ביותר באתר שלנו. הרי ככל שדף מקושר יותר, הוא כנראה חשוב לנו יותר, וכך גם גוגל מבינה זאת. על כן, לא רק אופטימיזציית תוכן וקישורים חיצוניים חשובים לקידום דף נחיתה, אלא גם המשקל שלו.

בסרטון ג’קי מסביר יותר לעומק על החשיבות של משקלי הדפים ועל הדרך שבה גוגל משתמשת בהם על מנת לקבוע אילו דפים להציג לגולשים וכן מהו נושא האתר. אלו דברים שחשוב מאוד לדעת אם ברצונכם להצליח בתהליך הקידום שלכם.

כיצד נדע מהו משקל הדף?

על מנת לדעת מהו המשקל של הדף, עלינו לשקלל את כמות הקישורים הפנימיים לדף ואת הסמכות של הדפים המקשרים אליו, ולשם כך נחוצים לנו כלים מקצועיים שיודעים לעשות בדיוק את זה.

אם אין לכם כלים כאלו, אפשר גם להשתמש בדוח הקישורים הפנימיים בכלי Google Search Console, שמספק מידע חלקי, אך שימושי בהחלט בעבור בעלי אתרים. חברות קידום אתרים או מקדמי אתרים יצטרכו להשתמש בכלים חזקים ומתוחכמים יותר.

רוצים ללמוד עוד על הנושא של משקל דפי האתר? הצטרפו לקורס לקידום אתרים אורגני אונליין

עוד טיפים ופתרונות לבעיות בקידום אתרים בנושא:

youtube chanel
הרשמו לערוץ והשארו מעודכנים

אתם שואלים ואנחנו עונים

אם יש לכם שאלות ובעיות נוספות שטרם זכו למענה בסרטון ואתם מוכנים לשתפן עם כולם, אנחנו נשמח ליצור סרטון וידאו שיספק לכם את התשובות. לצורך כך, אנא מלאו את הטופס המצורף או צרו עמנו קשר באחת הדרכים המפורטות באתר.

[gravityform id=24 title=false description=false]